EAS

EAS ja Euroopa Regionaalarengu Fond toetab Schöttli Keskkonnatehnika AS digitaalse valmisoleku hindamise, digitaliseerimise teekaardi koostamise ja digiülemineku strateegia loomise projekti summas 14 400 eurot.

permaLine 21000 täitepadrunid

permaLine täitepadrunid on mõeldud küttesüsteemide täitmiseks küttesüsteemile ohutu veega, et ennetada torustikes katlakivi, korrosiooni ja magnetiitse muda tekkimist ning seeläbi pikendab soojusvahetite, radiaatorite, tsirkulatsioonipumpade, termostaaatventiilide, küttetorustike jne eluiga. Padrunid on mõeldud eelkõige kasutamiseks inline täitesüsteemiga permaLine.

Seadet iseloomustab:

  • vee demineraliseerimine ja pH stabiliseerimine ühe töötlusega
  • kaitseb soojusvaheteid katlakivi ja korrosiooni eest
  • sobib ka jahutussüsteemidele
Küsi pakkumist

Patenteeritud demineraliseerimissüsteem permasoft töötleb küttesüsteemides kasutatava vee vastavaks VDI 2035 nõuetele. Sellele standardile vastava vee kasutamist nõuavad ka enamus tunnustatud kütteseadmete ja katelde tootjaid, sh. Buderus, Junkers. Vesi demineraliseeritakse peaaegu täielikult spetsiaalse vaigusegu ja pH stabilisaatori abil. Koos demineraliseerimisega tasakaalustatakse pH sobivaks küttesüsteemi materjalidega (torustik, soojusvaheti) saavutamaks pH vahemikus 8,2…10 või 8,2…8,5 kasutades permasoft ALU. Koos karedusega, mis vähendadakse tasemele mitte üle 0,5 °dH, vähendatakse ka korrosiivsete ioonide nagu kloriidid ja sulfaadid sisaldust. Seetõttu ei ole ka vajalik kasutada erinevaid inhibiitoreid. Erinevalt veepehmenditest, vähendab permasoft ka töödeldud vee elektrijuhtivust.

 

Tüüp PT-PS 21000IL
Toruühendused, DN/toll 32 / ¼”
Maksimaalne vooluhulk, l/min 20
Maksimaalne kasutustemperatuur, °C 65
Maksimaalne eelrõhk, bar 4
Kõrgus, mm 634
Võimsus, °dH x L 21000 (60 °C)/ 18000 (15 °C)
Kaal, kg 18

 

 

Mustamäe tee 50, 10621 Tallinn, Estonia


Vaata kaarti suuremalt