EAS

EAS ja Euroopa Regionaalarengu Fond toetab Schöttli Keskkonnatehnika AS digitaalse valmisoleku hindamise, digitaliseerimise teekaardi koostamise ja digiülemineku strateegia loomise projekti summas 14 400 eurot.

Membraanseadmed

Pöördosmoosi seadmed on ette nähtud eeskätt vee magestamiseks, mis seisneb vees lahustunud soolade kõrvaldamises. Samuti kõrvaldatakse pöördosmoosiga veest fluoriide, kloriide, lahustunud orgaanilisi aineid, raskemetalle, radionukliide nagu näiteks raadium ja uraan. Tööpõhimõte on filtreerimises läbi poolläbilaskva membraani, kusjuures filtratsioonirõhk peab ületama nn. osmootse rõhu. Membraan peab kinni soolamolekule kuni 99 %, kui puhastatud vesi (permeaat) läbib membraani ja juhitakse tarbijale. Kõrge soolsusega kontsentraat juhitakse kanalisatsiooni.

Tüüpilisemad kasutusvaldkonnad Eestis on asulate ja eratarbijate puhul kloriidide ja fluoriidide eraldus ning kogusoolsuse vähendamine. Tööstustarbijate puhul on olulisemaks ülesandeks vee demineraliseerimine. Saadaval on nii lahendused kodustele joogiveesüsteemidele kui ka asulatele ja tööstustele mõeldud lahendused.

Pallas Viva RO
Link
Pallas RO
Link
Pallas RO Compact
Link
PRF RO
Link
Herco RO tööstustele ja asulatele
Link

Mustamäe tee 50, 10621 Tallinn, Estonia


Vaata kaarti suuremalt