EAS

EAS ja Euroopa Regionaalarengu Fond toetab Schöttli Keskkonnatehnika AS digitaalse valmisoleku hindamise, digitaliseerimise teekaardi koostamise ja digiülemineku strateegia loomise projekti summas 14 400 eurot.

Pallas Viva RO

Pallas Viva RO on pöördosmoos kodukasutaja joogivee kvaliteedi tõstmiseks, eemaldades veest erinevad soolad nagu fluoriidid, kloriidid, naatrium jpm.

Pöördosmoosiseadet iseloomustab:

  • Väikesed mõõtmed
  • Lihtne hooldus
  • Eraldi kraan joogiveele
  • Vee remineraliseerimise võimalus
  • Survetõstepumba ja UV-desinfitseerimisega mudelid
Küsi pakkumist

Pallas Viva RO on kodukasutajale mõeldud mitmeastmeline pöördosmoosiseade, mis tagab kvaliteetse joogivee. Seadmel on mitmeosaline eelfiltrisüsteem, pöördosmoosi membraan ning järelfiltratsioon. Seade eemaldab veest mehaaniliselt lahustumatud osakesed, kloorijäägid, ravimijäägid, pestitsiidid, erinevad soolad ja metallid. Pöördosmoosiseade Pallas Viva RO sobib kasutajale, kes soovib oma joogiveest võtta viimast ning on valmis investeerima, et saada kõrgekvaliteetne joogivesi moodsa ja kauakestva seadme abil. Kuueastmelise seadme korral on viimaseks töötlemise etapiks vee remineraliseerimise järelfilter, et anda veele tagasi tervisele kasulikud mineraalid. Saadaval on survetõstepumbaga ja pumbata viie kuni kuue etapilised pöördosmoosseadmed. Lisana on võimalik seadme külge paigaldada UV-lamp, mis hävitab vees leiduvad mikroorganismid ning desinfitseerib vett. Seadmega tuleb kaasa 12 liitrine hüdrofooriga veemahuti ning stiilne joogiveekraan.

Tüüp Pallas Viva 5T-SO Pallas Viva 5T-BP Pallas Viva 6T-SO Pallas Viva 6T-BP
Surve veesisendil, bar 3…6 1…3 3…6 1…3
Sisendvee temperatuur, °C 2…40 2…40 2…40 2…40
Maksimaalne vooluhulk, liitrit päevas 150 150 150 150
Sisendvee maksimaalne elektrijuhtivus, μS/cm 3650 3650 3650 3650
Elektriühendused, V/Hz Elektrivaba 230/50 Elektrivaba 230/50
Lisainfo Survetõstepump Survetõstepump

 

Mustamäe tee 50, 10621 Tallinn, Estonia


Vaata kaarti suuremalt