EAS

EAS ja Euroopa Regionaalarengu Fond toetab Schöttli Keskkonnatehnika AS digitaalse valmisoleku hindamise, digitaliseerimise teekaardi koostamise ja digiülemineku strateegia loomise projekti summas 14 400 eurot.

Filtrid

Veefilter

Veefilter on igas majapidamises määrava tähtsusega. Inimestel soovitatakse juua päevas 2-3 liitrit vett, seega vesi on suur osa meie igapäeva elust ning seetõttu tuleks pöörata sellele palju rohkem tähelepanu.  Mõistlik on veenduda, et vesi, mis meie kraanist tuleb ning mida tarbime joogi veena, on võimalikult puhas ning tervislik.

Veefilter parandab vee kvaliteeti, eemaldades sealt erinevad tahked osakesed, rauaühendid või muud mürkained, mis meie organismi või kodumasinaid kahjustavad.  Arvestades, et  filtreid on mitmeid erinevaid tüüpe,  jaguned veefiltrid oma otstarbe järgi. Tihtipeale võime näha kraanist joogiks vett võttes sellel ebatavalist värvi või tunda ebameeldivat lõhna nt.mädamuna meenutavat lõhna. Seda tekitavad erinevad raua-ja väävliühendid meie kraanivees, mida veefilter kerge vaevaga aitab välja filtreerida. Näiteks sobib selleks suurepäraselt Filox Air rauafilter. Kõige efektiivsem lahendus on maja sisendile paigaldada rauafilter Filox Air ning joogiveeks kasutatava kraani alla Schöttli Sanus aktiivsöe filter koos vitaliseerijaga, mis tagab värske allikavee toimega joogivee.

Lisaks sellele on võimalik Schöttli ’st tellida ka mehaanilisi sõelfiltreid, kottfiltreid, liivafiltreid kui ka aktiivsöe filtreid. Aktiivsöe filtrid on mõeldud erinevate saasteainete eemaldamiseks (raskemetallid, ravimijäägid, pestitsiidid jms) ning sobib suurepäraselt inimestele, kes elavad suuremates linnades, et eemaldada ebameeldiv kloori maitse ja jäägid.

Veefilter majale

Veefilter majale on ka väga kuluefektiivne viis, kuidas puhast vett juua soodsalt. Filtri paigaldamine enda koju on alternatiiv järjepidevale pudelivee ostmisele, mis lõpuks tuleb palju kallim ning millel on ka suured negatiivsed mõjud keskkonnale. Seega veefiltri paigaldamine oma koju on investeering iseenda ja enda perekonna tervisesse ja heaolusse.

Lisaks sellele on veefilter majale ka mugav lahendus, arvestades et peale esialgse paigaldamise ei vaja see erilist hooldust. Paigaldatud filter toimib üsna kaua, ilma et selle peale pidevalt mõtlema peaks, samal ajal kui veepudelite koju ostmine on kulukas ja keskkonnale kahjulik, samas ka küsitav tervendava toime osas, kuna me ei tea, millal vesi pudeldati ehk kaua on vesi seisnud.

Schöttli’st on võimalik tellida veefiltreid nii väiketarbijatele, kui ka suurtarbijatele. Suurtarbijatele mõeldud veefiltrid sobivad suurepäraselt näiteks kortermajadele või suurematele tööstustele. Need parandavad vee kvaliteeti, värvust, lõhna ja maitset, eemaldades sealt raua, mangaani ja väävelvesiniku. Väiketarbijatele mõeldud filtrid on aga üsna pisikesed ning ei jää kuidagi inimesi segama – nimelt mahuvad need ilusti köögikappi ära. Seega ära enam oota ja vali enda jaoks kõige sobivam veefilter juba täna!

 

Filtrid jagunevad oma otstarbe järgi:

  • Mehaanilised sõelfiltrid –  mõeldud joogi- ja tarbevee filtreerimiseks ning torustike ja sanitaarseadmete kaitseks lahustumatute osakeste eest.
  • Liivafiltrid – mõeldud eelkõige eramajade, kortermajade jt tarbijate veesüsteemide kaitseks ühisveevärgist tulevate lahustumatute osakeste, nt. rooste, eemaldamiseks.
  • Rauafiltrid – automaatsed tagasipesuga filtrid, et eemaldada joogiveest raud, mangaan ja ka vesiniksulfiid. Muuhulgas parenevad ka vee muud organoleptilised näitajad.
  • Aktiivsöefiltrid – annavad veekvaliteedile viimase lihvi, eemaldades muuhulgas veest ka ühisveevärkide kloorijäägid, ravimijäägid, raskemetallid, pestitsiidid. Pareneb ka vee maitse ja lõhn.
  • Eriotstarbelised filtrid – filtrid muude probleemide lahendamiseks, millega tavapärased veetöötluslahendused toime ei tule. Töötatakse välja vastavalt konkreetsele probleemile.
Cintropur
Link
Permaster
Link
Multipur
Link
Schöttli SA väiketarbijale
Link
Schöttli TBX väiketarbijale
Link
FRP
Link
Schöttli SA suurtarbijale
Link
Schöttli TBX suurtarbijale
Link
SCHÖTTLI FILOX AIR
Link
SCHÖTTLI AIR väiketarbijale
Link
SCHÖTTLI CR
Link
SCHÖTTLI IR väiketarbijale
Link
SCHÖTTLI AIR suurtarbijale
Link
Schöttli AC
Link
Sanus
Link
SCHÖTTLI AC suurtarbijale
Link

Mustamäe tee 50, 10621 Tallinn, Estonia


Vaata kaarti suuremalt