EAS

EAS ja Euroopa Regionaalarengu Fond toetab Schöttli Keskkonnatehnika AS digitaalse valmisoleku hindamise, digitaliseerimise teekaardi koostamise ja digiülemineku strateegia loomise projekti summas 14 400 eurot.

Permaster Sanus

Permaster Sanus on kõrgekvaliteetne aktiivsöefilter, mis annab veele “viimase lihvi”, parendades selle värvust, maitset ning lõhna, eemaldades veest kloori, pestitsiidid, herbitsiidid, raskemetallid kuid alles jäävad kasulikud mineraalid nagu kaltsium ja magneesium. Kasutades seadet koos permagold töötlusega, antakse veele tagasi tema algsed tervistavad omadused. Kasutaja saab nauditava vee otse kraanist.

Filtrit iseloomustab:

  • Väikesed mõõtmed – mahub köögikappi
  • Nauditav joogivesi otse köögikraanist
Küsi pakkumist

Söefilter permaster® sanus filtreerib joogiveest välja saasteained, nagu pestitsiidid, herbitsiidid, raskmetallid ja kloori ning ravimijäägid. Seevastu jäävad kasulikud mineraalid, nagu kaltsium ja magneesium, filtreerimise käigus alles. Filter annab tarvitatavale veele viimase lihvi, ning muuhulgas pareneb ka vee maitse ja lõhn. Filter on blokk-tüüpi, mis tähendab, et filtri veetöötlusvõime lõppemisel blokeerub filter ning veevoolu ei ole. See välistab töötlemata vee jõudmise tarbijani. Filter on eriti kasulik neile, kes elavad piirkondades, kus lisatakse veele kloori. Koos seadmega permagold taastatakse vee algsed vitaliseerivad omadused. Oma väikeste mõõtude tõttu sobib hästi seade paigaldamiseks paigaldada joogiveevõtu kohtade juurde, nt. kööki.

Tüüp Sanus PT-FC 10
Toruühendus d1 DN
Toll
10
3/8”
Jõudlus m3/h Δp=2 bar 0,45
Filtrimistihedus μm 5-10
Max töörõhk bar 10
Max töötemperatuur °C 20
Mõõt b1 mm 110
Mõõt b2 mm 145
Mõõt h1 mm 328
Mõõt h2 mm 353
Mõõt t mm 40
Eeldatav eluiga m3 10

Mustamäe tee 50, 10621 Tallinn, Estonia


Vaata kaarti suuremalt