EAS

EAS ja Euroopa Regionaalarengu Fond toetab Schöttli Keskkonnatehnika AS digitaalse valmisoleku hindamise, digitaliseerimise teekaardi koostamise ja digiülemineku strateegia loomise projekti summas 14 400 eurot.

Vesi

Schöttli Keskkonnatehnika AS tarnib laias valikus veetöötlusseadmeid nii era- kui ka tööstustarbijatele. Samuti pakume veekäitluse alast konsultatsiooni, projekteerimist ja seadmete hooldust.

Meie valikusse kuuluvad kõik põhilised joogi- ja tarbevee töötlemiseks kasutatavad lahendused alates mehaanilistest sõelfiltritest kuni keeruliste tööstuslike lahendusteni. Nii väike- kui suurtarbijatele pakume erinevaid rauafiltreid, veepehmendeid, aktiivsöe- ja liivafiltreid, mida on võimalik komplekteerida vastavalt kliendi soovine eri tootjate detailidest (kontrollventiilid, mitmesugused filtrimaterjalid). Meie valikus on ka UV-sterilisaatorid, pöördosmoosiseadmed, demineralisatsiooni- ja anioniitfiltrid, filtrimaterjalid ning muud veetöötlusprotsessidega seonduvad seadmed ja nende komponendid.

Klientide kiiremaks teenindamiseks hoiame enimmüüdavaid artikleid pidevalt laos. Aastate jooksul on välja arenenud tugev partnerite ja tarnijate võrgustik, mistõttu suudame tootevaliku ja tarnekiiruse osas olla paindlikud.

 

Filtrid
Link
Ioonvahetusseadmed ja pehmendid
Link
Kaitse korrosiooni ja katlakivi vastu
Link
Membraanseadmed
Link
UV ja desinfitseerimine
Link
Eriseadmed ja materjalid
Link

Mustamäe tee 50, 10621 Tallinn, Estonia


Vaata kaarti suuremalt