EAS

EAS ja Euroopa Regionaalarengu Fond toetab Schöttli Keskkonnatehnika AS digitaalse valmisoleku hindamise, digitaliseerimise teekaardi koostamise ja digiülemineku strateegia loomise projekti summas 14 400 eurot.

Schöttli TBX väiketarbijale

Schöttli TBX on võimas automaatne filter, mis on mõeldud veest lahustumatute osakeste eemaldamiseks. Sobib hästi nii kortermajadele, eramutele kui ka tööstustele, et eemaldada asula torustikust tulevad setted, rooste jm. Filtri tööd juhub elektrooniline programmeeritav Schöttli Pallas kontroller. Filtreerimisefektiivsus kuni 3 μm!

Filtrit iseloomustab:

  • Kuni 2 x kõrgem vooluhulk kui liivafiltril
  • Kuni 10x kõrgem filtrimisefektiivsus kui liivafiltril
  • Nauditav joogivesi otse kraanist
  • Täisautomaatne
Küsi pakkumist

Filter tüüp Schöttli TBX võimaldab kõrvaldada vees  esinevad  erinevad lahustumatud osakesed ja rauarooste. Paranevad ka vee värvus, hägusus ning maitse. Seade võimaldab vältida soojusvahetite, torustike, dušisõelte ja sanitaarseadmete ummistumist lahustumatute osakeste ja mudastumise tõttu. Oma suure tootlikkuse poolest sobib ka korterelamute ja tööstuste vee filtreerimiseks. Filtri läbipesu juhib Schöttli Pallas kontroller, kust on võimalik jälgida lihtsasti filtri tööd ning ka tarbimise ajalugu. Võimalik ühendada hooneautomaatikaga. Kui tavalise liivafiltri filtrimisefektiivsus jääb tavaliselt vahemikku 25-30 μm, siis Schöttli TBX filtril on see kuni 3 μm ning võimaldab keskmiselt 2 korda suuremaid vooluhulki kui tavaline liivafilter. Sama-aegselt mehaanilise filtratsiooniga toimub ka füüsiline ja elektrostaatiline absorbtsioon. Mitme filtri paraleelsel ühendamisel on võimalik tootlikkust mitmekordistada.

Tüüp Schöttli TBX 10T Schöttli TBX 13T
Toruühendused 3/4” – 1” 3/4” – 1”
Kanalisatsiooniühendused 1/2” 1/2”
Maksimaalne vooluhulk m3/h 1,2 2
Pesuvee kogus m3 0,3 0,4
Töörõhk bar 2-6 2-6
Rõhukadu bar 0,3-1,5 0,3-1,5
Kõrgus mm 1600 1600
Läbimõõt mm 254 330
Elektriühendused V/Hz 230/50 230/50

Mustamäe tee 50, 10621 Tallinn, Estonia


Vaata kaarti suuremalt