EAS

EAS ja Euroopa Regionaalarengu Fond toetab Schöttli Keskkonnatehnika AS digitaalse valmisoleku hindamise, digitaliseerimise teekaardi koostamise ja digiülemineku strateegia loomise projekti summas 14 400 eurot.

PRF RO

PRF RO on pöördosmoos kodu- ja väiksema tööstuskasutaja joogi- või tehnoloogilise vee kvaliteedi tõstmiseks, eemaldades veest erinevad soolad nagu fluoriidid, kloriidid, naatrium jpm. Sobib seejuures hästi kohvimasinatele, fotode ilmutamiseks kasutatavale veele, toitlustusasutustesse, pubidele, akvaariumitele, õhuniisutajatele, veejahutitele ja mujale, kus on vajalik puhas vesi ilma lisaaineteta.

Pöördosmoosiseadet iseloomustab:

  • Väikesed mõõtmed
  • Lihtne paigaldus ja hooldus
  • Elektrivaba
  • Ei vaja vahemahutit
  • Töötab veevõrgu survel
Küsi pakkumist

PRF RO on väiksemale tööstuskasutajale ja ka kodukasutajale mõeldud pöördosmoosiseade, mis eemaldab veest seal lahustunud soolad.  Omades kõrget tootlikkust, ei vaja seade vahemahutit. Seade töötab elektrivabalt ning on lihtne paigaldada ja hooldada. Sobib väga hästi toitlustusasutustesse kohvimasinate vee töötlemiseks, samuti aurutite, õhuniisutite, veejahutite, akvariumite ning ka fotolaborite protsessivee töötlemiseks.

Tüüp PRF-RO
Surve veesisendil, bar 2,76…5,52
Sisendvee temperatuur, °C 5…37
Vees lahustunud osakesed, mg/l 50…2000
Sisendvee karedus, mg/l 0…171
Kloori sisaldus sisendvees, mg/l 0…1,0
Raua sisaldus sisendvees, mg/l 0…0,1
Mangaani sisaldus sisendvees, mg/l 0…0,05
Tootlikkus, liitrit päevas alates 1800

 

Mustamäe tee 50, 10621 Tallinn, Estonia


Vaata kaarti suuremalt