EAS

EAS ja Euroopa Regionaalarengu Fond toetab Schöttli Keskkonnatehnika AS digitaalse valmisoleku hindamise, digitaliseerimise teekaardi koostamise ja digiülemineku strateegia loomise projekti summas 14 400 eurot.

Pallas RO Compact

Pallas RO Compact on pöördosmoos kodukasutaja joogivee kvaliteedi tõstmiseks, eemaldades veest erinevad soolad nagu fluoriidid, kloriidid, naatrium jpm.

Pöördosmoosiseadet iseloomustab:

  • Kompaktne ja stiilne korpus
  • Lihtne paigaldus ja hooldus
  • Eraldi kraan joogiveele
  • Vee remineraliseerimise võimalus
  • Survetõstepumba ja UV-desinfitseerimisega mudelid
Küsi pakkumist

Pallas RO Compact on kodukasutajale mõeldud mitmeastmeline pöördosmoosiseade, mis tagab kvaliteetse joogivee. Seadmel on mitmeosaline eelfiltrisüsteem, pöördosmoosi membraan ning järelfiltratsioon. Seade eemaldab veest mehaaniliselt lahustumatud osakesed, kloorijäägid, ravimijäägid, pestitsiidid, erinevad soolad ja metallid. Pöördosmoosiseade Pallas RO sobib kasutajale, kes soovib oma joogiveest võtta viimast ning on valmis investeerima, et saada kõrgekvaliteetne joogivesi moodsa ja kauakestva seadme abil. Võimalik lisada vee remineraliseerimise järelfilter, et anda veele tagasi tervisele kasulikud mineraalid. Saadaval 4 erineva konfiguratsiooniga mudelid, kus on lisadena võimalused nagu UV desinfitseerimine, membraani automaatne loputus, survetõstepump, permeaadipump, lekkeandurid. Seadmel on sees 7 liitrine veemahuti ning kaasas on eraldi stiilne joogiveekraan.

Tüüp Pallas Classic Pallas Advanced Pallas Smart Pallas Premium
Surve veesisendil, bar 3…6 3…6 1…3 1…3
Sisendvee temperatuur, °C 2…40 2…40 2…40 2…40
Maksimaalne vooluhulk, liitrit päevas 150 150 150 150
Veemahuti suurus, l 7 7 7 7
Sisendvee maksimaalne elektrijuhtivus, μS/cm 3650 3650 3650 3650
Elektriühendused, V/Hz Elektrivaba Elektrivaba 230/50 230/50
Lisad Permeaadipump Survetõstepump

Lekkeandur

Survetõstepump

Membraani automaatne loputus

Lekkeandur

 

Mustamäe tee 50, 10621 Tallinn, Estonia


Vaata kaarti suuremalt