EAS

EAS ja Euroopa Regionaalarengu Fond toetab Schöttli Keskkonnatehnika AS digitaalse valmisoleku hindamise, digitaliseerimise teekaardi koostamise ja digiülemineku strateegia loomise projekti summas 14 400 eurot.

permamat küttevee täitmissüsteemid

Küttevee täitmise jälgimissüsteem permasoft on mõeldud küttesüsteemide täitmiseks ja selle jälgimiseks, et ennetada torustikes katlakivi, korrosiooni ja magnetiitse muda tekkimist ning seeläbi pikendab soojusvahetite, radiaatorite, tsirkulatsioonipumpade, termostaaatventiilide, küttetorustike jne eluiga. Intelligentne süsteem teeb täitmise lihtsaks ja mugavaks.

Seadet iseloomustab:

  • täisautomaatne töö
  • mõõdab sisendvee kvaliteeti ja ennetab töötlemata vee jõudmise küttesüsteemi
  • sobib ka jahutussüsteemidele
Küsi pakkumist

Automaatne küttevee täitmissüsteem permamat aitab mugavalt ja lihtsalt teostada kütteveesüsteemide täitmist. Seadmega ühendatakse permasoft täitepadrun, mis töötleb vee küttesüsteemile ohutuks, eemaldades korrosiooni ja katlakivi põhjustavad mineraalid ja reguleerides vee pH-d (täitepadrun ei kuulu komplekti). Permamat mõõdab pidevalt sisendvee kvaliteeti ning kui täitepadruni mahtuvus on ammendunud, peatatakse automaatselt küttesüsteemi täitmine ja kuvatakse vastavasisuline teade ja esitatakse häiresignaal. Häireedastus on võimalik ühildada hooneautomaatikaga! Permamat tuvastab, kui küttesüsteem on täitunud, et lõpetada seadme töö. Süsteem sobib nii küttesüsteemide algseks täitmiseks kui ka hilisemaks järeltäitmiseks statsionaarselt paigaldatuna.

Tüüp permamat
Voolutarve 24 V DC/0,7A
Võimsustarve, ooterežiimil/töös, W 2/10
Temperatuur töökohas, °C 0…40
IP klass 65
Sertifikaadid CE

Mustamäe tee 50, 10621 Tallinn, Estonia


Vaata kaarti suuremalt