EAS

EAS ja Euroopa Regionaalarengu Fond toetab Schöttli Keskkonnatehnika AS digitaalse valmisoleku hindamise, digitaliseerimise teekaardi koostamise ja digiülemineku strateegia loomise projekti summas 14 400 eurot.

Küttevee täitmisjaam PT-AB 20+ koos mahtuvuskontrolliga

Küttevee täitmise täitmisjaam PT-AB 20+ on mõeldud küttesüsteemide täitmiseks, et ennetada torustikes katlakivi, korrosiooni ja magnetiitse muda tekkimist ning seeläbi pikendab soojusvahetite, radiaatorite, tsirkulatsioonipumpade, termostaaatventiilide, küttetorustike jne eluiga. Automaatne süsteem teeb täitmise lihtsaks ja mugavaks.

Seadet iseloomustab:

  • lihtne kasutada
  • automaatne töö
  • juhtivuse mõõtmine
  • sobib ka jahutussüsteemidele
  • komplektis on kõik, mis küttesüsteemi ohutuks täitmiseks on vajalik
Küsi pakkumist

Automaatne küttevee täitmissüsteem PT-AB 20+ aitab mugavalt ja lihtsalt teostada kütteveesüsteemide täitmist. Seadmekomplektis on sisend- ja väljundvee kraanid, kanalisatsiooniühendus, rõhualaldi, manomeeter, veearvesti ja isolatsioon. Seade tuvastab ise, kui küttesüsteemis olev rõhk on vähenenud ning kasutades seadmekomplektis olevat rõhuklappi, toimub automaatne töödeldud kütteveega süsteemi täitmine. Võimalik kasutada koos PT-PS 4000, PT-PS 5000, PT-PS 18000 täitepadrunitega, mis töötlevad vee küttesüsteemile ohutuks, eemaldades korrosiooni ja katlakivi põhjustavad mineraalid ja reguleerides vee pH-d. Seadmesse on integreeritud töödeldud vee juhtivuse mõõtja ning signaallambid, et märku anda sellest, kui täitmispadruni mahtuvus on ammendunud ja on aeg täitmispadruni vahetuseks.

Tüüp PT-AB 20+
Toitepinge, V 3 (CR 2450 patarei)
IP klass 56
Maksimaalne kasutustemperatuur, °C 30
Toruühendused, DN/toll 15 / ½”
Maksimaalne eelrõhk, bar 6
Rõhualaldi reguleerimisvahemik, bar 1,5…4
Mõõt b1, mm 340
Mõõt b2, mm 400
Mõõt h1, mm 602
Mõõt h2, mm 626
Mõõt t, mm 80
Täitepadruni võimsus, °dH x L 4000
Rohelise lambi rakenduspiir, μS/cm <20 (25 °C)
Punase lambi rakenduspiir, μS/cm >20 (25 °C)
Maksimaalne vooluhulk, l/min 8
Kaal, kg 8

Mustamäe tee 50, 10621 Tallinn, Estonia


Vaata kaarti suuremalt