EAS

EAS ja Euroopa Regionaalarengu Fond toetab Schöttli Keskkonnatehnika AS digitaalse valmisoleku hindamise, digitaliseerimise teekaardi koostamise ja digiülemineku strateegia loomise projekti summas 14 400 eurot.

küttevee täitmisjaam PT-IB 20

Küttevee täitmise täitmisjaam PT-IB 20 on mõeldud küttesüsteemide täitmiseks ja selle jälgimiseks, et ennetada torustikes katlakivi, korrosiooni ja magnetiitse muda tekkimist ning seeläbi pikendab soojusvahetite, radiaatorite, tsirkulatsioonipumpade, termostaaatventiilide, küttetorustike jne eluiga. Intelligentne süsteem teeb täitmise lihtsaks ja mugavaks.

Seadet iseloomustab:

  • täisautomaatne töö
  • mõõdab sisendvee kvaliteeti ja ennetab töötlemata vee jõudmise küttesüsteemi
  • sobib ka jahutussüsteemidele
  • komplektis on kõik, mis küttesüsteemi ohutuks täitmiseks on vajalik
Küsi pakkumist

Automaatne küttevee täitmissüsteem permamat aitab mugavalt ja lihtsalt teostada kütteveesüsteemide täitmist. Seadmega ühendatakse permasoft täitepadrun, mis töötleb vee küttesüsteemile ohutuks, eemaldades korrosiooni ja katlakivi põhjustavad mineraalid ja reguleerides vee pH-d. Permamat mõõdab pidevalt sisendvee kvaliteeti ning kui täitepadruni mahtuvus on ammendunud, peatatakse automaatselt küttesüsteemi täitmine ja kuvatakse vastavasisuline teade ja esitatakse häiresignaal. Häireedastus on võimalik ühildada hooneautomaatikaga! Permamat tuvastab, kui küttesüsteem on täitunud, et lõpetada seadme töö. Süsteem sobib nii küttesüsteemide algseks täitmiseks kui ka hilisemaks järeltäitmiseks statsionaarselt paigaldatuna. Komplektis on permasoft täiteautomaat, sisend- ja väljundkraanid, kanalisatsiooniühendus, rõhualaldi, manomeeter, veearvesti, isolatsioon.

Tüüp PT-IB 20
Voolutarve 24 V DC/0,7A
Võimsustarve, ooterežiimil/töös, W 2/10
Temperatuur töökohas, °C 5…40
IP klass 65
Potentsiaalivaba väljund häireedastuseks, V/A 24/1
Mõõteulatus, µS/cm 150-1999
Toruühendused, DN/toll 15 / ½”
Maksimaalne eelrõhk, bar 10
Rõhualaldi reguleerimisvahemik, bar 1,5…4
Mõõt b1, mm 615
Mõõt b2, mm 674
Mõõt h2, mm 626
Mõõt t, mm 80
Täitepadruni võimsus, °dH x L 4000
Maksimaalne vooluhulk, l/min 8
Kaal, kg 9,5

Mustamäe tee 50, 10621 Tallinn, Estonia


Vaata kaarti suuremalt