EAS

EAS ja Euroopa Regionaalarengu Fond toetab Schöttli Keskkonnatehnika AS digitaalse valmisoleku hindamise, digitaliseerimise teekaardi koostamise ja digiülemineku strateegia loomise projekti summas 14 400 eurot.

Veepehmendi Laser

Laser on stiilse välimusega kompaktveepehmendi, mis aitab vältida katlakivi tekkimist veega kokkupuutuvates kodumasinates ja pindadel. Sobib oma väikeste mõõtmete poolest hästi ka paigaldatuna köögikappi näiteks nõudepesumasina või pesumasina vee pehmendamiseks.

Pehmendit iseloomustab:

  • Stiilne – näeb hea välja igas köögis ja majapidamisruumis
  • Väike kuid võimas ning sobib ka terve elamu vee pehmendamiseks
  • Keskkonnasõbralik – kasutab vähem vett regeneratsiooniks kui tavaline pehmendi
  • Kiiresti paigaldatav ja lihtsasti programmeeritav
  • Võimalik valida nii aja- kui ka aja ja vooluhulgapõhise kontrolleriga pehmendi vahel
Küsi pakkumist

Laser veepehmendi on ettenähtud kareda vee pehmendamiseks, et vältida katlakivi tekkimist veega kokkupuutuvates seadmedes ning pindadel. Kationiitvaigu abil eemaldatakse ioonvahetuse teel katlakivi põhjustavad kaltsiumi ja magneesiumi ioonid. Samuti aitab pehmendi vähendada pesuvahendite kulu. Pehmendi vajab perioodilist läbipesu soolalahusega. Pehmendi tööd juhib elektrooniline programmeeritav kontroller, mis teostab pehmendimaterjali läbipesu vastavalt kasutatud vee kogusele või ajavahemikule. Sobiva jääkkareduse jätmiseks on võimalik segamiskruvi abil osa vett pehmendist mööda juhtida.

Tüüp Laser
Võimsus, m³ x dH° 37
Soola kulu läbipesul, kg 1,8
Mõõtmed, kõrgus x laius x sügavus, mm 530 x 286 x 485
Elektriühendused, V/Hz 230/50
Võimsustarve, W <1
Toruühendused, toll 1

 

Mustamäe tee 50, 10621 Tallinn, Estonia


Vaata kaarti suuremalt