EAS

EAS ja Euroopa Regionaalarengu Fond toetab Schöttli Keskkonnatehnika AS digitaalse valmisoleku hindamise, digitaliseerimise teekaardi koostamise ja digiülemineku strateegia loomise projekti summas 14 400 eurot.

Sensiblue elektrivaba klorinaator

Sensiblue klorinaator on mõeldud kodukasutaja joogivee desinfitseerimiseks (sh. tapab ka legionella, koolera ja coli bakterid) ning sobib väga hästi ka kohtadesse, kus puudub pidev veetarbimine, nagu suvilad. Seadme töö põhineb elektrolüüsil.

Seadet iseloomustab:

  • Väikesed mõõtmed
  • Lihtne paigaldus ja hooldus
  • Elektrivaba
Küsi pakkumist

Sensiblue elektrivaba klorinaator toimib elektrolüüsi põhimõttel, kus seadme soola-anumas paiknevatest soolatablettidest moodustatakse aktiivset kloori, mis ei mõjuta vee maitset, kuid desinfitseerib edukalt tarbimisse suunatava joogivee. Seade ei vaja elektritoidet ei vooluvõrgust ega patareidest, elektrilüüs toimub veevoolu toimel. Seadet võib paigaldada nii hoone veesisendile kui ka vahetult enne joogiveekraani. Sobib kasutamiseks nii kodudesse ja suvilatesse kui ka ettevõtete köökidesse, koolidesse, meditsiiniasutustesse ja põllumajandusüksustesse ohutu joogivee tarbimiseks ja ka puuviljade jms pesemiseks.

Tüüp Sensiblue 315
Toruühendused, toll ¾”
Minimaalne surve veesisendil, bar 0,2
Maksimaalne surve veesisendil, bar 8
Minimaalne vooluhulk, l/min 3
Maksimaalne vooluhulk, l/min 15
Sisendvee pH 7…8
Sisendvee temperatuur, °C 5…40
Sisendvee filter, mikronit <100
Sisendvee karedus, dH <30
Sisendvee rauasisaldus, mg/l <1000
Mõõtmed, kõrgus x laius x sügavus, mm 375 x 207 x 161
Kaal, kg 3

 

Mustamäe tee 50, 10621 Tallinn, Estonia


Vaata kaarti suuremalt